Sağduyu Vizyonu

Sağduyu Danışmanlık olarak psikoterapinin kişinin kendini keşfetmesine yarayan en önemli araç olduğuna inanıyoruz

Dünyanın psikoterapi adına keşfettiklerini bu kültür içinde harmanlayarak danışanlarımızla çok değerli “50 dakika”lar geçirmeye çalışıyoruz.

Amacımız; dokunduğumuz her bir danışanımızın kendi kişilik yapısını daha iyi tanıması ve psikoterapistiyle kuracağı eşsiz bağ ile sayesinde daha kaliteli bir yaşamın yolculuğuna çıkmasıdır.

Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Sistemik Terapi, İmago Terapisi, EMDR, vb. dünyanın keşfettiği terapi tekniklerini doğru zamanda doğru danışana uygulamaya gayret ediyoruz. Hata yapmamak ve 50 daikalarınızı en verimli şekilde değerlendirmek adına da Sağduyu içinde danışanlarımıza müdahalelerimizi tartıştığımız süpervizyon seansları gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca okuduklarımızdan ve onbinlerce danışanımızdan öğrendiğimiz iyi terapi yapma şeklimizi yeni nesil terapistlere aktardığımız eğitimler düzenliyoruz. Uzun vadede hedefimiz herkesin psikoterapinin sihirli gücünü kendisi için bir fırsata çevirmesi ve daha mutlu bir hayatın taşlarını örmesidir. Biz önce insana sonra da terapiye inanıyoruz.

Enstitü Hakkında

Evlilik Analiz Testi

Hangi noktalarda ilişkinizin “iyi” hangi noktalarda ise “alarm” verdiğini bu test sonunda rakamlara, grafiklere ve uzman videolarına bakarak görün.

Tıklayın
X